Starší žáci – Lidečko – FC Zubří – 4:1 (3:0)

V neděli 23.4.2023 jsme hráli třetí zápas jarní části a zajížděli jsme do Lidečka. Kde nás čekal silný soupeř z popředí naší tabulky. Začátek utkání byl z naší strany hodně opatrný, kdy jsme se spíše víc bránili. To se nám moc neoplatilo a během prvního poločasu jsme třikrát inkasovali a do šaten jsme šli po první půli za stavu 3:0 pro domácí.
Do druhého poločasu jsme na domácí doslova vletěli a naším důrazným napadáním soupeřovy rozehrávky hluboko na jejich polovině hřiště jsme jim znepříjemnili hru.
To našeho soupeře zaskočilo a donutilo ho se stáhnout do hlubokého obraného bloku. Tímto se nám podařilo vytvořit hned několik slibných příležitostí a v 57 min. utkání se nám podařilo zásluhou Josefa Brokeše dát gól do domácí branky.
Náš tlak se dále stupňoval, ale bohužel jsme další branku nepřidali a náš soupeř z rychlého protiútoku stanovil konečné skoré utkání na 4 : 1.
Nicméně si myslím, že naši hráči a hráčky předvedli hlavně ve druhém poločase velmi dobrý výkon za který se nemusí vůbec stydět za což jim moc děkujeme a jako trenéři máme velkou radost. Jen tak dál a věřím, že se brzo dočkáme prvních bodů.
Za trenérský tým musím poděkovat taky rodičům hráčů, kteří nám pomohli zařídit odvoz na zápas.

Trenér Krpelík Dušan

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: