Na zuberské umělce proběhl podařený turnaj starších žáků

V neděli 12. března se odehrál 1. ročník turnaje starších žáků na umělé trávě v Zubří, který jsme pojmenovali FC ZUBŘÍ CUP. Organizaci si vzalo pod křídla trio trenérů, kteří mají na starost starší žáky FC ZUBŘÍ, společně ze svými ženami (bez kterých by to nešlo zorganizovat). Důležitý byl také hlavní sponzor turnaje David Mizera a jeho hospoda Květoň ze Stříteže nad Bečvou, která zajistila veškeré občerstvení včetně jídla pro všechny hráče, trenéry, rozhodčí a orgánizátory, a to vše jako sponzorský dar, za což mu moc děkujeme.

Všechny kluby jsme oslovili formou výzvy a kdo měl zájem, tak se ozval. Jediná naše podmínka turnaje byla, že maximální počet týmů bude osm, a to čistě z časových důvodů. Taky jsme chtěli oslovit týmy z jiných okresů, co to k nám nemají nějak daleko, abychom si zkusili zahrát i s někým, kdo není v naší okresní skupině. To se povedlo a ozvaly se dva týmy TJ Sokol Bělotín a FC Želatovice.

Domácí zubřané byli rozdělení na dvě družstva ZUBŘÍ I. jako starší čas týmu a ZUBŘÍ II. jako ta mladší část našeho týmu.
Pro naše hráče je tato sezona zkušební, máme velký věkový rozdíl mezi hráči a polovina jich ještě spadá do kategorie mladší žáci a druhá půlka do starších žáků. Hrají svojí první sezónu a výsledkově jsme úplně na konci tabulky. Tímto turnajem jsme jim chtěli dát šanci se rozehrát před startem jarní části a vyzkoušet jejich připravenost a tvrdou práci kterou poctivě celou zimní přípravu předváděli. No a tento turnaj jim ukázal, že jsou schopni sehrát vyrovnanou partii i s vyzrálejším soupeřem.

Byla to pro nás první zkušenost s organizací takového turnaje a nebylo to jednoduché. Hlavně den před turnajem, když přišla sněhová bouře. Připravit hřiště poté, když napadne 10cm sněhu a do toho mrzne celou noc bylo náročné. Ale myslím si, že jsme to zvládli se ctí. Počasí v den turnaje už bylo takřka jarní, vše se povedlo a všichni si to moc užili. Nyní vše vyhodnocujeme a kdoví možná v budoucnu bude třeba i druhý ročník.

Konečné výsledky turnaje:
1.TJ SOKOL PODLESÍ
2.FC VAL.MEZIŘÍČÍ
3.TJ SOKOL KATEŘINICE
4.FC ŽELATOVICE
5.FC ZUBŘÍ I.
6.TJ SOKOL BĚLOTÍN
7.FC ZUBŘÍ II.

Ocenění:
Nejlepší brankář – DAVID ŠUPLER z FC ZUBŘÍ II.
Nejlepší střelec – JAKUB MACHÁLEK z TJ SOKOL KATEŘINICE
Nejlepší hráč – MILAN ONDŘEJ z TJ SOKOL PODLESÍ

Hlavní organizátoři a trenéři zuberských týmů: Dušan Krpelík, Matěj Šenkeřík a Vojtěch Tydlačka

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: