Bývalý zuberský hráč Tomáš Koleček přestoupil do divizního áčka Valašského Meziříčí!

Tom s námi v Zubří chodil hlavně na přípravu a jelikož je stále ještě mladý, odešel zkusit štěstí do Val. Meziříčí. Tam nastupoval za rezervu a nyní ale přestoupil do áčka!
Tomáš díky svým výkonům přesvědčil trenéra Hajného a dostal šanci zabojovat o místo v kádru v rámci zimní přípravy, kterou celou s A týmem absolvoval. Díky své výkonnosti se poté přeřadil do kádru A týmu. No a jak bývá dobrým zvykem, každý nový hráč A týmu je vždy řádně vyzpovídán.

Ahoj Tomáši, mohl by jsi se našim fanouškům představit?
Ahoj, jmenuji se Tomáš Koleček je mi 21 let, s fotbalem jsem začal v mladších žácích v Zubří, ale jak je v Zubří známo, tak jsem přesedlal na házenou(smích), ale po nějaké době jsem se k fotbalu vrátil. Věnuji se mu intenzivně posledních 5 let a jsem rád, že jsem se mohl stát novým členem A týmu Valašského Meziříčí.

Díky své výkonnosti si tě trenér Hajný vybral z B týmu, jak zatím hodnotíš své působení u A týmu?
Díky trenéru panu Hajnému jsem dostal šanci se zapojit do přípravy. Své působení v A týmu hodnotím kladně a cítím, že se moje výkonnost posouvá výš. V šatně je hodně kluků, se kterými jsem už někdy hrával a panuje zde dobrá atmosféra.

Na jakém postu s tebou trenér Hajný počítá a jaká bude tvoje hlavní role v týmu?
Do přípravných utkáních jsem zasahoval z lavičky a hrával jsem na postu pravého obránce. Myslím si, že pan Hajný se mnou počítá právě na tomto postu, ale nebránil bych se zkusit si zahrát i jiný post.

Zimní příprava se nám už pomalu blíží ke konci, jak hodnotíš fyzickou přípravu a sehrané přátelská utkání?
Zimní příprava vždycky bývá delší a náročnější než letní, a jak to ve sportu bývá, některé zápasy se vám povedou a některé ne, ale myslím si že jsme si z přátelských utkání odnesli co nejvíce jsme mohli a jsme fyzicky i psychicky připraveni na jarní část soutěže.

Chtěl by jsi něco vzkázat naši fanouškům?
Myslím si, že naši fanoušci jsou natěšeni na jarní část soutěže a doufám, že podpora bude co v nejhojnějším počtu. My je naopak uspokojíme kvalitní a hezkou podívanou. Tomášovi děkujeme za rozhovor a přejeme mu hodně sportovních úspěchů v dresu A týmu TJ Valašské Meziříčí.

Tomáš Koleček v zimní přípravě za Zubří proti Tiché. (zelený dres, březen 2022)


zdroj: https://www.valasskyfotbal.com
autor: Antonín Hořín (TJ Valašské Meziříčí)

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: