Muži zakončili podzimní část sezóny 2022/2023

V pátek 18. 11. proběhla ve fotbalové hospůdce na hřišti formální ukončená mužů. Jelikož se hráčům podzim vydařil, měli slíbenou kýtu z prasete. Dále ale bylo připraveno další bohaté občerstvení, kterého bylo po celý večer dostatek.

Oficiálního zahájení se pak ujal předseda klubu Robert Jurajda a následně měl proslov trenér Martin Nerád. Poté byli oceněni někteří hráči a funkcionáři. Z hráčů to byli nejlepší střelec týmu Matyáš Nerád, nejlepší hráč Libor Raždík a skokan sezóny David Michut, dostali velmi krásnou cenu v podobě hodnotného voucheru do nejlepšího valašského barberu – Wallachian Barber shopu. Ocenění se dočkal i odcházející skvělý správce Josef Mazač a jeho nástupkyně Lenka Šenkeříková. Závěr tohoto úvodního ceremoniálu patřil hlasitému potlesku všech přítomných ve stoje – při vzpomínce na zesnulého skvělého a dlouholetého člena zuberské kopané Standu Michuta.

Pak následovala novinka, a to bohatá tombola, kde každý z hráčů vyhrál nějakou cenu. To byly oficiální body večera a pak následovala volná zábava a konec v neurčitém časovém úseku.

Chceme tak moc poděkovat všem, kteří stojí za chodem nebo prací ohledně klubu či areálu, ale taky děkujeme všem fanouškům a sponzorům, kterých si nesmírně vážíme.

Tito sponzoři podpořili svými dary závěrečnou mužů:

Wallachian Barber shop

MA Zubří

Husqvarna Šupler

YOMAX Matušík

Kemp Pod Lipami Michut

Elektro Pavlica

Stylo Marek

Nerádová Jana

Děkujeme a už teď se moc těšíme na jarní část!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: