Zimní přestávku strávíme na nejvyšší příčce v tabulce

Muži měli o uplynulém víkendu poslední utkání podzimní části ve kterém zvítězili 3:0 nad Byninou. A díky výsledkům ostatních týmů se vyhoupli do čela tabulky, kde zůstanou přes zimní přestávku. Jde vidět, že trenér Martin Nerad má široký a kvalitní kádr, kterému ani na konci soutěže nedocházel dech. Velký vliv na to mají i jeho fyzické tréninky, hráči z toho pak v zápasech těžili a šlo vidět, že na koncích utkání mají prostě více sil jak soupeř.

Z výsledků určitě potěší vysoké výhry s předními týmy, naopak velká ztráta je domácí utkání a prohra s Jarcovou. Další velké pozitivum jsou vstřelené branky. Těch mají muži jako jediní v soutěži přes třicet, konkrétně 34. I oba nejlepší střelci okresu jsou ze Zubří, konkrétně tabulce střelců kraluje Matyáš Nerád a jeho 12 branek, následován je Liborem Raždíkem s 8 brankami. Obrana mužů je na tom také výborně a patří ke špičce soutěže.

Důležité tak bude neusnout přes zimu na vavřínech a dál se poctivě připravovat. Přes zimu načerpají i všechny ostatní týmy síly. A tak muži budou muset jít opět zápas od zápasu, aby potvrdili své podzimní umístění. Věřme, že se jim to podaří a i jarní část bude neméně úspěšná.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: