Druhý ročník miniturnaje O putovní metlu jsme opět vyhráli!

V úterý 5. 7. proběhl na zuberském fotbalovém hřišti 2. ročník turnaje o zuberskou metlu. Této akce se zúčastnili týmy FC Zubří, HC Zubří a Robe Vsetín. Původně bylo domluveno, že by akce proběhla jen za pěkného počasí, nakonec se všechny týmy domluvily, že budou hrát i v dešti. Nakonec dorazili i diváci, kteří využili přístřešku. I když nám tedy počasí nepřálo, tak jak jsme si představovali, tak se turnaj odehrál celý, hrálo se 2x 20 minut a vše bylo v přátelském a férovém duchu. V prvním zápase porazili naši fotbalisté těsně hokejisty ze Vsetína 2:1. Poté měli naši fotbalisté pauzu a na hřišti si to rozdali mezi sebou hokejisté a domácí házenkáři. Navrch měli v tomto utkání hokejisté, kteří vyhráli poměrem 4:1. V tu chvíli bylo lehce ohroženo prvenství našich fotbalistů, kteří nastoupili k poslednímu utkání s bronzovými házenkáři a pokud chtěli pomýšlet na vítězství v turnaji, museli vyhrát.
Zuberští fotbalisté dokázali v tomto utkání zvítězit 3:0 a právem tak zvedli podruhé v řadě nad hlavu pohár pro vítěze tohoto turnaje, kterým je pravá zuberská metla.

Na tomto místě bych chtěl poděkovat panu Robertovi Jurajdovi, který vše okolo turnaje zařizoval, týmu z MA Zubří za příjemnou obsluhu a bohaté obložené mísy. Velké díky patří našemu správci panu Mazačovi, který nám opět skvěle připravil hřiště.

Závěrem bych chtěl ještě poděkovat všem zúčastněným hráčům ze všech týmů.

FC Zubří děkuje za podporu a přízeň v letošním ročníku a už společně vyhlížíme ten následující. Hned tento víkend budete moci vidět některé zuberské hráče na oblíbeném turnaji Horní Konec Cup.

Autoři článku: Michal Onderka a Martin Pavlíček

Autor fotografie: Martin Vojtěch Víta (instagram VHK ROBE Vsetín)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: