FC Zubří – Hutisko – 2:1 (1:1)

Při velké slávě v Zubří, jelikož probíhal Metlářský jarmark, jsme přivítali celek Hutiska. Naše sestava byla značně kombinavaná, ale my šli do zápasu s tím, že vyhrajeme. Do brány se postavil Jirka Drda a předvedl hodně solidní výkon. Střed obrany vyztužili Vašek Krupa a Mykola. Střed zálohy si drželi Pavlíček a Telecký a v útoku bojovali Kája Drda s veteránem Jardou Křenkem.

Zápas jsme hned začali docela aktivně a tvořili si šance. Střely na bránu vyslali Drda, Michut, Pavlíček a hlavně dvě hlavičky Teleckého volaly po gólu. Z ojedinělé šance po několika tečích ale skórovalo Hutisko. My jsme pokračovali ve výkonu a bojovný Karel Drda krásnou střelou srovnal.

Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivitě a hosté se snažili naše střely blokovat. A když už si vytvořili náznak šance, zachránil nás v bráně skvělý Jirka Drda nebo břevno v jednom případě. V dalších šancích se objevili Drda, Pavlíček anebo Mičkal. No a pak přišla velká chvíle střídajícího Polácha, který šel doslova po roce kolem, tlačil prudký centr před bránu a domácí obrana si balón srazila do sítě a my šli do vedení.

Závěrečný mírný tlak hostí jsme ustáli a tak tři body zůstaly pod zuberskou májkou.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: