FC Zubří – Lhota u Vsetína – 3:2 (1:1)

Zápas se zahájil vzpomínkou a minutou ticha za nedávno zesnulého člena FC Zubří Staňu Michuta.

Pak jsme do zápasu celkem vlétli a byli i docela aktivní, už podle pokřiků hráčů hostí šlo vidět, že naše aktivita dělá hostům problémy. Z naši aktivity jsme vytěžili i první gól, kdy akci Huba dokončil Boruta. Branka nám ale spíš více uškodila a začal se hrát typický fotbal se Lhotou. Časté souboje o míč, fauly a nepřesnosti. Hosté se na konci první půle dostali ke standartní situaci a po následném centru hosté srovnali.

V druhé půli se obraz hry nezměnil. My jsme nějaké šance měli, ale naše finální řešení nebyla optimální. Naštěstí Boruta ukázal pěknou akci, když obešel tři protihráče a poslal balón na druhou stranu zkoprnělému gólmanu hostí. My jsme tak vedli. Lhota spoléhala na svou typickou zbraň, standartky a nakopávané míče za obranu. A vytvořili si také šance, když jednou mířili těsně vedle a podruhé skvěle zasáhl brankář Tobola. Za nás pak po lajně utekl Boruta, nahrál před branku Kantorovi a ten ještě posunul balón na Raždíka, který měl už lehkou práci – 3:1. My jsme to postupně prostřídali a naše hra nějak upadla. Hosté dokázali v závěru ještě snížit a zdramatizovat tak závěr. Naštěstí na pořádný tlak jim už nezbyly síly. U nás měl ještě tutovou šanci Kantor, který šel sám na gólmana, šance se ale zalekl a počkal, až mu obránce hostí míč sebere.

Předvedená hra tak možná nebyla úplně optimální, ale máme z tohoto zápasu tři body a to se vždycky počítá. Toto vítězství bychom chtěli věnovat do fotbalového nebe Staňovi Michutovi, který se na nás shůry určitě dívá.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: