Valašská Bystřice – FC Zubří – 3:0 (3:0)

Úvodní zápas jarní části nás nezastihl v optimálním rozpoložení a někteří z nás se tak přesvědčili, že bez tréninků se okresní přebor hrát nedá. Bystřice využila naplno našich hrubých chyb a ty trestala. Nejprve pas z půlky hřiště nepokryl Drda J. a ani Telecký, a po střele domácích nemá čisté svědomí ani brankář Tobola – 1:0. Za nás měl z boku šanci Pavlíček, ale nezakončil a volil nahrávku. Pak přišla naše další hrubá chyba, centrovaný balón si stáhl Tobola, ten mu ale vypadl a domácí trestali podruhé. Za nás se ocitl v tutové šanci Boruta, ocitl se sám na penaltě, ale zakončil tak, že ani netrefil bránu. A tak přišel třetí trest a další naše chyba, Jurajda nahrál pomalou přihrávku ve vlastní šestnáctce na Vavřína, domácí nahrávku vystihli a po závaru skórovali a vedli pohodlně 3:0. My jsme se hledali, nicméně další stoprocentní šanci jsme si vypracovali, ale Raždík podtrhl náš zmar a z pěti metrů zakončil nad.

V druhé půli domácí hráli na udržení pohodlného náskoku, měli i další velkou šanci, ale tu nedali. Za nás měli ještě střely Drda K., Raždík nebo Vavřín, ale byly buď slabé nebo nepřesné. Další naši velkou šanci měl Boruta, ale neproměnil. A když je konci po pěkné kombinaci Michuta a Huba chytil šanci domácí gólman, odjížděli jsme s prohrou.

V utkání šlo z naší strany vidět, že někteří hráči mají malou až mizivou účast na trénincích a tempu přeboru jednoduše nestačí. Každý z nás si tak musí sáhnout do svého svědomí. Musíme se teďka připravit na následující domácí utkání a pokusit se tak dát zapomenout na tuhle porážku.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: