Hošťálková/Kateřinice B – FC Zubří – 2:8 (1:6)

V posledním zápase podzimní části jsme si doslova přijeli zahrát fotbal a bavit se tím. Chtěli jsme dát zapomenout na okolnosti, které se okolo Zubří točily v posledních dnech.

První překvapení zápasu bylo to, že nebyl delegovaný hlavní rozhodčí a tak se do role hlavního rozhodčího postavil domácí lajk (zároveň trenér domácího mužstva) a zvládl svou roli na výbornou.

My jsme přistoupili k utkání zodpovědně a doslova trestali každou chybu domácích. Byly k vidění velice povedené akce na jeden dotek a domácí byli od první minuty pod našim velkým tlakem. Mičkal ukázal dvakrát skvělou kopací techniku a bylo to rychle 2:0. Pak se s góly přihnali Boruta a Lojkásek a v 32. minutě jsme vedli 5:0. To už bylo jasné, že by jsme museli naprosto selhat, abychom zápas prohráli. Domácí trochu snížili porážku dvěma góly u kterých nemá čisté svědomí brankář Tobola. U nás pak uzavřel svůj hattrick Boruta a další branky přidali Drda a Pavlík. Nutno podotknout, že jsme měli hromadu dalších šancí a mohli jsme vyhrát dvouciferným rozdílem. Závěr podzimu jsme si tak na hřišti užili a bavili jsme se fotbalem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: