Hutisko – FC Zubří – 3:3 (1:2), předčasně ukončeno, zápas bude řešit disciplinární komise

Zápas jsme začali skvěle a hned v první minutě se prosadil Boruta. Hutisko ale za pět minut přispěchalo s odpovědí, protože byla proti nám nařízená přísná penalta. My jsme ale pokračovali v naší hře a tvořili si šance. Dvě příležitosti měl Mičkal, zablokované střely přidali Boruta a Michut. Ve 35. minutě se dostal k odraženém balónu Krupa, napřáhl a trefil nádherně pod břevno. Potom měl velkou příležitost Lojkásek, ale trefil jen domácího gólmana. Hutisko mělo na konci prvního poločasu nebezpečný přímák, ze kterého trefili domácí břevno.

Začátek druhé půle byl trochu chaotický a rozkouskovaný častými fauly. My jsme pak měli náznaky šancí, ale chyběla nám hlavně přesná finální přihrávka. Hutisko hrozilo z přímáků a po jednom z nich srovnali. To Hutisko nakoplo a my jsme na pár minut vypadli úplně ze hry. Domácí byli více na míči a po jednom nedůrazném odkopu a následném závaru jsme inkasovali a prohrávali 3:2. V 84. minutě pronikl do vápna Kantor, předložil nahrávku pod sebe a Mičkal vyrovnal. To zase nakoplo nás a za pár minut jsme vstřelili gól, který ale znamenal nevídané. Rozhodčí gól uznal, slétli se na něho domácí hráči, jeden byl vyloučen a tak gól neuznal, protože „prý byla ruka“. To se slétli na rozhodčího zase naši hráči, že nemůže jen tak změnit názor, když na něho zatlačí. Někteří hráči byli už pěkně nabroušení z jeho chybných výroků na obě strany, a jelikož to bylo několikáté strčení do rozhodčího a nadávka, zápas předčasně ukončil. Bohužel se strhla i strkanice mezi hráči, což prostě do fotbalu nepatří. Navíc se pak při odchodu hráčů do šaten přidali do strkanic i domácí fanoušci. Závěr zápasu tak byl naprosto otřesný a omlouváme se všem fanouškům, kteří na Hutisko dorazili a museli to vidět.

Zápas tak bude mít určitě dohru u disciplinární komise.

Přikládáme i přepis zprávy hlavního rozhodčího Jakuba Orsága ze zápisu:

„ČK D16 Michut Pavel (96091380) v 88´ Použití pohoršujích slov a gest slovy – „ty kurvo, ty čuráku, to si děláš piču, že to uznáš.“ Po udělení ČK odchází ze hřistě.
Po udělené ČK domácímu hráči a následném sdělení, že branka je neuznána (hra rukou), přiběhl hostující H16 Borák Jakub (91091739) a začal mě tahat za dres se slovy: „to si děláš piču ale toto ne.“ Po udělení ČK mi vytrhnul ČK z ruky a následně doběhnul H15 Berka Petr (80040935) a chytil mě pod krkem se snahou mě trefit do obličeje se slovy:“ tak to jsi zmrde posral toto.“. H2 Raždík Jiří(91040158) se při incidentu H15 mě snažil trefit pěstí se slovy: “ já tě zabiju ty čůráku.“ Přispěním AR1 a funkcionářů hostujícího týmu, se se mu to nepodařilo (vedoucí i trenér) Po tomto incidentu, byl zápas ihned ukončen.“

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: