FC Zubří – Zašová – 2:1 (0:0)

Před početnou diváckou kulisou se představily aktuální dva nejlepší týmy soutěže a kvalita utkání převyšovala okresní přebor. V prvním poločase šlo vidět, že ani jeden tým nechce udělat chybu. My jsme ale byli o něco aktivnější a asi po 20. minutách jsme si začali vytvářet doslova gólové šance. Střely Raždíka nebo Drdy mířily nepřesně, Boruta byl pak dvakrát zablokovaný. Naši největší šanci první půle měl Mičkal, ale na nerovném terénu mu to skočilo a přestřelil. Taktéž únik Teleckého volal po gólu, bohužel taktéž neproměnil a tak poločas byl 0:0.

Ve druhém poločase se udržovalo tempo zápasu a jelikož jsme nepolevili ze své snahy vstřelit gól, byli jsme odměněni po rohovém kopu, kdy se trefil Jiří Raždík. Šlo vidět, že branka nám pomohla a my jsme se dostali do pohody. Telecký v dalším úniku nedal, ale v 70. minutě vymyslel Mičkal nádhernou narážečku patičkou na Libora Raždíka a ten sám před gólmanem nezaváhal. I nadále jsme si tvořili další šance, kdy se po dalším našem rohu trefil míč do Kantora a balón šel těsně nad břevno. Zašová nakonec vstřelila i gól, kdy se nedůsledně odkopnutý balón dostal do vápna a po několika odrazech přeskákal i přes našeho gólmana do brány. To ale bylo ze strany Zašové všechno a tak jsme si v derby připsali zaslouženou výhru.