Jaká je aktuální situace ohledně fotbalu v Zubří?

Jak jistě víte, po novém roce vždy začínají fotbalisté FC Zubří se zimní přípravou, aby mohli pak na konci března zahájit soutěž. Letos je však situace úplně jiná. Muži se připravují individuálně, takže záleží na každém hráči, jak to vezme. Žádný společný trénink zatím neabsolvovali a vlastně ani nemůžou – kvůli vládním nařízením.

A co víc, pokud by se situace umoudřila a sezóna by byla obnovena, čeká na muže FC Zubří dlouhá a náročná šichta. Soutěž mužů byla totiž na podzim opět přerušena, muži měli už jedno odložené utkání, a tak by je nyní čekalo 16 zápasů v řadě. A pro tak velkou zápasovou zátěž je důležité se připravovat a sehrát…jenže jak a kde?

Podle oficiálního rozlosování OFS Vsetín by FC Zubří mělo začínat soutěž jako první a to už 14. března dohrávaným zápasem proti Lhotě u Vs. a končit by se mělo až na konci června, konkrétně 27.6. domácím zápasem proti Hrozenkovu.

Vzhledem k těmto okolnostem to tak opět vypadá, že i sezóna 2020/2021 bude nejspíše stornována. Není to však zatím nic potvrzeného, jsou to jen naše odhady podle aktuální situace a taky podle toho, že by se mělo pak hrát 16 týdnů bez přerušení. Ale rádi bychom se mýlili, uvidíme. Každopádně jak budeme mít jakoukoliv informaci, budeme informovat zde na webu.

Předpokládaný rozpis zápasů pro dohrání sezóny 2020/2021

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: