16. ročník „Horní Konec Cupu“ vyhrál tým Barber Shop

V sobotu 29. 6. 2019 se pořádal v Zubří na hřišti Pod Obecníkem už 16. ročník tradičního Horní Konec Cupu. Novinkou bylo že turnaj se poprvé konal pod záštitou FC Zubří. Tento turnaj je známý v Zubří tím, že se do něj hráči jen přihlásí a jednotlivé týmy jsou až posléze rozlosovány.
Letos bylo rozlosováno celkem 5 týmů, které se od 9:00 utkaly o celkové prvenství. I když panovalo tropické počasí, tak týmy předváděly solidní výkony a pohledné akce. Hrálo se systémem 4+1 a jeden zápas trval 2 x 15 minut. Nejprve se hrála základní skupina, kde si to všech pět týmů rozdalo mezi sebou a poslední se nekvalifikoval do bojů o medaile – letos to byl tým SK Každý Tleská. O třetí místo si zahráli Kuřbovci proti Cukrovátkům a druhý tým byl úspěšnější. Po nich pak přišel nejočekávanější zápas dne a to finále, kde se probojovaly týmy Barber Shop a San Marino. Nutno říci, že zvítězil lepší tým, a to tým Barber Shop – výsledek finále byl 5:2.
Po finále následovalo předávání cen, které předali i hlavní organizátoři akce za FC Zubří – Martin Pavlíček a Robert Jurajda. Kromě týmů byli oceněni i hráči, přesněji nejlepší střelec turnaje Libor Raždík z týmu San Marino a nejlepší gólman Marek Mičkal ze stejného týmu.
Všechny zápasy s přehledem odřídil rozhodčí R. Vašek. Výsledky zapisoval a spolu s výborným komentářem doplňoval Miroslav Bartoň. O občerstvení se celý den staral výborně Honza Kotůlek s děvčaty a večer nechyběla i tradiční diskotéka Petra Cába (což je i předchozí pořadatel této akce).
Na závěr se patří poděkovat i sponzorům, bez kterých by tato akce nebyla tak povedená.
Proto děkujeme následujícím sponzorům:
FC Zubří
Město Zubří
Wallachian Barber Shop
XS Power Drink
Numeri
Na závěr patří poděkovat i fotografce Pavle Pernicové za níže uvedené fotky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: