FC ZUBŘÍ – vítěz okresního přeboru 2018/2019

V sobotu 22. 6. 2019 dorazila do Zubří vlna radosti a oslav, jelikož fotbalisté FC Zubří dokázali zvítězit v posledním zápase sezóny a stali se tak vítězem okresního přeboru.

Z hřiště v Hošťálkové se tak přesunuli do sokolovny, kde netrpělivě vyčkávali na příjezd zástupců z OFS Vsetín, kteří dovezli do Zubří ohromný putovní pohár pro vítěze.

Následovaly děkovné a oslavné proslovy trenéra, vedoucích a pana Volka z OFS. Pak už mohla propuknout ohromná radost a zvedli jsme nad hlavu pohár. No vlastně jsme mohli zvednout rovnou dva, jelikož jeden je putovní a druhý nám zůstává v Zubří jako vzpomínka našeho úspěchu.

Po předání pohárů a medailí následovalo samozřejmě focení a volná zábava.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem, kteří přidali pomyslnou ruku k tomu, aby fotbal v Zubří stále dobře fungoval (správce, vedení, trenéři, dobrovolníci). Ono se to nezdá, ale vyžaduje to opravdu hodně úsilí a práce, my hráči pak už „jen“ vyběhneme na výborně připravený trávník v čistých dresech, abychom mohli předvést vždy nejlepší výkon.

Taky dovolte, abychom smeknuli před našimi fanoušky, kterých chodí na naše zápasy opravdu mnoho, a to i na venkovní zapasy. Takže tahle trofej je z velké části i vaše zásluha, za to vám všem patří velký dík.

Sluší se taktéž na dálku poděkovat do Stříteže, která nás v tabulce na jaře proháněla a vybičovala nás k perfektnímu výkonu a to 62 bodům, což je nové zuberské maximum.

Na závěr bych doplnil, že po úvahách jsme se rozhodli nepostoupit do I. B třídy a i pro příští rok setrváme v okresním přeboru.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: