Okresní přebor: FC Zubří – Bynina – 7:2 (4:1)

Do zápasu jsme šli s tím, že nemůžeme zopakovat podzimní propadák na hřišti v Bynině.
Přistoupili jsme tak k utkání zodpovědně a od začátku to bylo na hřišti znát. Soupeře jsme zatlačili a už po 13 minutách jsme vedli 3:0. Konečně jsme se fotbalem bavili a tvořili jsme i pěkné pohledné útočné akce. Soupeř nestíhal a na skóre to bylo znát. Bynina dala gól v první poločase z rozehraného nepřímého kopu po naši špatné „malé domů“.
I v druhém poločase jsme ale pokračovali v útočném fotbalu a v 61. minutě to bylo už 7:1. My jsme pak prostřídali celkem 5 hráčů a tak logicky náš tlak opadl. I tak jsme ale drželi míč, tvořili hru a měli i další šance, které ale gólem už neskončily. Bynina pak ještě po jednom brejku korigovala na 7:2.
U nás se hatrickem blýskl Karel Drda, dva góly přidal Vašek Krupa a po jednom gólu dali Marek Kantor a Libor Raždík.
Nutno ale podotknout, že jsme mohli vsítit i dvouciferné číslo gólů, nastřelili jsme 4x brankovou konstrukci a celkově jsme v zápase měli přes 20 střel. S výsledkem jsme tak spokojeni a hlavně nás těší, že i přítomní fanoušci si museli zápas užít.