Okresní přebor: FC Zubří – Ústí – 5:2 (3:1)

Tento zápas nabídl divákům snad všechno, co se může od zápasu očekávat – góly, vyloučení a nakonec i penaltu. My jsme do zápasu vstoupili skvěle a již ve 3. minutě jsme vedli 1:0 po gólu Krupy. Bohužel jsme se z vedení radovali pouhou minutu a bylo srovnáno na 1:1. My jsme zabojovali a Vašek Krupa se v 11. minutě opět prosadil, což znamenalo, že nám vrátil vedení 2:1. V 19. minutě využil nedorozumění v obraně u hostů Jurajda, řítil se sám na gólmana hostí a byl stažen k zemi jejich stoperem – následovala červená karta a hosté šli do deseti. O deset minut později se po rohu dostal na dvakrát k odraženému míči Drda a zvyšoval na průběžných 3:1. V 37. minutě se však červenalo i na naší straně, Borák po faulu uviděl druhou žlutou kartu a šel předčasně do sprch. Do poločasu se pak stav utkání už nezměnil.
Po poločase jsme hned ze začátku vyrobili v obraně chybu, hosté ji se štěstím využili a bylo to 3:2. My jsme pak měli asi do 70. minuty úplně hluchou pasáž, kdy hosté byli více na balóně, na nás šla vidět nervozita, ze které pramenily chyby, nepřesnosti a časté ztráty míče. V 75. minutě se ale gólově prosadil Lojkásek, a převážil misky vah na 4:2. Do konce zápasu jsme už byli lepší, vytvořili jsme si další šance a v 84. minutě korunoval svůj povedený výkon Karel Drda druhým gólem v zápase, když úspěšně proměnil pokutový kop.