Patří takové chování vážně do fotbalu?

Ti, kteří jste nebyli na zápasu v Krhové, dovolte, aby vám bylo přiblíženo, co se tam dělo.
Uvažoval jsem, zda podobný článek sepsat, ale jelikož jsem tohle ještě nikde neviděl a nezažil (myslím tím chování domácích hráčů), musí se o takovém nevhodném chování dozvědět více lidí.
Vyvíjelo se to následovně:
Abych jen nehanil, budiž útěchou, že Krhová fotbal hrát umí a i proti nám ho hrála alespoň první poločas a vedla 2:0. Jenže jejich hráči se prezentují zákeřným stylem, kdy je vůbec nezajímá míč a jdou přímo jen po hráči a to tak, že často doslova likvidačními zákroky. Už hned ze startu zápasu zajel tvrdě oběma nohama napřed jejich hráč do našeho stopera Rendy.  Následovaly zákroky zezadu na Vaška, Martina, Mirka Pšenicu – vše bez vyloučení.
Bohužel (a to je i další velké mínus zápasu) hlavní rozhodčí Křenek neměl vůbec chuť vylučovat a když se pak na hřišti přitvrzovalo, dělal, že to nevidí. Nám se pak podařilo vyrovnat na 2:2 a to už domácí hráči těžko nesli a snažili se přitvrdit ještě víc.
Závěrečná minuta byla třešničkou na dortu a zůstává rozum stát nad tím, co domácí hráči předvedli.
Domácí hráč č. 9 Pastuszek plivl (ano, čtete správně) do tváře Vaškovi (prý za to, že se nepřiznal k rohu – tohle je vážně důvod?) no a strhla se potyčka. Jenže v ní se některá domácí individua předvedla ještě víc. Místo roztrhání hloučku jeden hráč šel Kubovi Borákovi prstem do oka a snažil se mu ho asi vypíchnout, další hned skočil a škrtil dalšího našeho hráče pod krkem, načež ještě Martin skončil v kravatě od dalšího blázna, hráče č.8 Žáka, který se taky předváděl celý zápas. Verdikt rozhodčího? NIC. Konec zápasu a jdeme na penalty. Podotýkám, že neudělil ani žlutou kartu, nic.

V tomto zápase hráči Krhové klesli až na samotné morální dno. Tihle hráči jdou asi na hřiště s cílem někomu zničit zdraví, protože tohle, co předvedli, mi hlava nebere.

Chtěl bych ale i vyzvednout domácího hráče Jasoňka, který se jako jediný z domácích hráčů na hřišti za všechny omlouval. A taky trenéra Krhové Aloise Bayera, který takovéto chování nepodporuje. Odsuzuje ho a byl taktéž rozčarován z chování svých hráčů a dokonce uvažoval, že skončí na pozici trenéra!

Následně i někteří domácí diváci řekli, že se na tohle už dívat nepřijdou a sami označili určité domácí hráče za blázny či magory. Smutné je, že některým domácím hráčům ani nedojde jak se zachovali.

Níže je pak alespoň kousek z chování hráče č.8 na videu. Mates úspěšně proměnil penaltu, srovnal na 2:2 a odchází na svou polovinu k rozehrávce. Načež hráč č. 8 Žák se podívá jestli ho nevidí rozhodčí, a jde cíleně vrazit do Matesa (ten naštěstí zůstal klidný). Níže je taktéž i obrázek (výstřižek) s komentářem z Facebooku, který byl u tohoto videa a jen potvrzuje to, že někteří hráči Krhové se tak chovají už delší dobu.

video

 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: