Vyhráli jsme 18. ročník memoriálu Jaromíra Vávry

V sobotu 28.7. 2018 jsme odjížděli do Trojanovic na miniturnaj ku příležitosti memoriálu Jaromíra Vávry.
Areál v Trojnovicích byl perfektně připraven, počasí bylo téměř tropické, diváci se hojně scházeli a tak turnaj mohl odstartovat.
My jsme odehráli první vyřazovací zápas proti Trojanovice-Bystré v poměru 6:3 (Jurajda 4, Pavlíček, Krupa). Tím jsme postoupili do finále, kde jsme narazili na domácí Trojanovice I. a i v tomto zápase jsme dokázali zvítězit v poměru 3:2 (Jurajda, Berka, Kocián).
Celkové vítězství na turnaji nebylo jediným úspěchem našeho týmu, protože Robert Jurajda se stal nejlepším střelcem turnaje a Michal Barabáš byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje.
Nutno podotknout, že vlivem různých zranění a dovolených jsme nastoupili v hodně improvizované sestavě (přišel Berka, který odchází na Horní Bečvu, Fusek, který v Zubří působil cca 8 let zpátky, anebo se na hřišti objevil i 17ti letý bratranec V. Krupy, který působí v dorostu na Dolní Bečvě) a i přesto jsme na turnaji brali první místo.
Předseda klubu Robert Jurajda poděkoval pořadatelům za výbornou organizaci a všem hráčům, kteří dorazili a vzorně reprezentovali FC Zubří.

1 komentář: „Vyhráli jsme 18. ročník memoriálu Jaromíra Vávry

Add yours

  1. Chlapi dík za pozvání rád jsem si zahrál za vás i když na půl plynu ☺️ a toho Gola proti bystrému jste mi mohli napsat ať jsem slavný ☺️ bo slavný už nebudu☺️ mějte se ať se daří stavím se s flaškou na váš zápas někdy. Maty hecoval že za gól je láhev tak se stavím. Hodně štěstí v nové sezóně. Kuba Fusek

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: