První ročník miniturnaje vyhráli domácí fotbalisté FC Zubří

V pátek 29. června se na fotbalovém hřišti v Zubří konal prémiový první ročník miniturnaje O putovní metlu.
Turnaje se zúčastnily čtyři družstva, konkrétně FC Zubří, HC Zubří, VHK Vsetín a Robe team.
Začínalo se v 16:00 za příznivého počasí a celý turnaj se odehrál v krásné divácké kulise.
Během turnaje byly k vidění krásné akce na hřišti, sportovní gesta a zápasy bez záludných a zákeřných faulů. Bylo zajištěno bohaté občerstvení, soutěže pro diváky a konala se i autogramiáda vsetínských hokejistů.
Utkání byla celkem vyrovnaná a předem neměla favorita.
V součtu všech utkání se pak z vítězství radovali fotbalisté FC Zubří, druzí skončili hokejisté Vsetína, třetí pak byli zaměstnanci firmy Robe (Robe team) a čtvrté místo obsadili házenkáři HC Zubří.
Myslíme, že se akce určitě vydařila a budeme se těšit na další ročník.

Fotogalerii z této akce naleznete na odkazu zde anebo klasicky v sekci Foto/Video.