FC Zubří – školička ročník 2011 a výše

Začátkem září 2017 jsme uspořádali nový nábor pro holky a kluky, celkem se přihlásilo 17 kluků. Z těchto malých fotbalistů máme do dnešního dne 11 dobrých hráčů, kteří pravidelně trénují 2x do týdne a o víkendech hrají turnaje. V zimním období jsme se zúčastnili čtyř halových turnajů v Rožnově p. R. za účasti 8 fotbalových týmů (Rožnov A, Rožnov B, Vigantice, Valašská Bystřice, SK Zašová 1926, Valašské Meziříčí, FC Vsetín). Hrálo se systémem 4 hráči + 1 brankář. Dále jsme hráli turnaje v Zašové systémem 3 hráči + 0. Kluci se teprve učí prvním fotbalovým krůčkům, pohybovým zdatnostem a fotbalovým dovednostem. Školička nemá žádnou soutěž, proto nejde o sportovní výsledky. Kluci přesto hrají turnaje a soutěže s fotbalovými kluby z okolí, aby mohli základní pravidla hry a získané dovednosti uplatnit a vyzkoušet se soupeři z jiných klubů.

Přes zimní přípravu probíhají naše tréninky v Sokolovně v Zubří. Začátkem dubna by mohla příprava začít již na fotbalovém hřišti FC Zubří, samozřejmě pokud nám počasí bude přát.

Rodiče mohou kluky i holky přihlásit během celého roku – nábor stále probíhá.

mali1

Fotbalový turnaj pod záštitou FC Baník Ostrava v Zašové.

mali2

Hráči první řada zleva J. Říha, M. Juříček, V. Krupa, O. Klima a druhá řada L. Nohavica, D. Klima, M. Rapant, M. Holiš a B. Čip.

Pro šikovné kluky a holky, kteří trénují poctivě a splňují fotbalové dovednosti, může být odměnou možnost zahrát si za výběr školiček klubu FC Baník Ostrava. Např. L. Nohavica, který se zúčastnil turnajů v Trenčíně, Frýdku-Místku a v Zašové (na fotografii níže je uprostřed).

mali3

 

Kdo z rodičů nebo fotbalové veřejnosti bude chtít pomoci s trénováním těchto malých fotbalistů, může kontaktovat trenéra P. Nohavicu na tel. čísle 731 596 874 nebo fczubri@gmail.com

 

Trenér P. Nohavica.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: