Přátelák: FC Zubří – Zašová – 2:3 (2:2)

Vítěznou branku v dnešním přípravném utkání proti Zubří dal rozhodčí Karel Mičkal. Odchovanec Vidče sice nevěší píšťalku na hřebík, ale naopak z něho sundal kopačky a na jaře posílí na pozici podhrotového gólového hráče zachraňující se Zašovou. 

„Byl to výborný zápas. Zašová působila velice fotbalově. Soupeř postrádal brankáře Hadaše, a tak se v jeho svatyni prostřídali Kocián s Randusem, každý poločas. V tom druhém jsme dali břevno, tyčku a Randus nás vychytal. Protočili jsme sedmnáct hráčů a to jsme ještě chyběl já a Lojkásek. Máme v kádru 19 hráčů,“ řekl k utkání předseda Zubří Robert Jurajda.

Zašová překvapila kýženou ofenzivní, ale o to více překvapující zkušenou posilu. Když jí nevyšlo jednání se zuberským Karlem Drdou, tak zlanařila z Vidče nakonec Karla Mičkala. Ten má za sebou bohatou fotbalovou kariéru jak v druholigových Vítkovicích, tak v mnoha špičkových valašských klubech.„Jsme rádi, že jsme ho přemluvili. On chce trochu omezit pískání a z rodinných důvodů mít časově volnější víkendy, a tak bude za nás hrát. Počítáme s ním na podhrotovou pozici a slibujeme si od něho branky. Dnes to ukázal, když dal třetí rozdílovou branku,“ říká vedoucí mužstva Zašové Miroslav Košárek a k zápasu dodává: „Chybělo nám několik hráčů základní sestavy v čele s Trtíkem a Bublíkem. Více šancí dostali mladí kluci.“

 

zdroj: valasskyfotbal.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: