Přátelák: FC Zubří – Val Bystřice – 3:4 (2:1)

Nově vznikající tým Zubří, který bude na jaře hrát po sloučení dvou týmů okresní přebor prohrál na úvod přípravy s Valašskou Bystřicí 3:4 (2:1).
Branky: Blabla 2, Libor Raždík – Vrábel 2, Macháček, Pohořelský.

„Měli jsme dnes k dispozici 17 hráčů a to jsem ještě nenastoupil já, Pavlíček a brankář Randus. Určili jsme dva osmičlenné týmy a mohli na oba poločasy sledovat různé sestavy. Dáváme pomalu tým dohromady. Výsledek není důležitý. Za týden proti Halenkovu budeme chtít již minimálně na první poločas postavit sestavou takovou, z které budeme vycházet pro jaro, abychom našli optimální složení,“ řekl předseda Zubří Robert Jurajda.

„My jsme byli poprvé na hřišti a bylo to znát. Ze základního kádru jsme měli k dispozici pouze osm hráčů, a tak nám museli vypomoct zkušení Fusek s Vlčkem. Vedli jsme hned od první minuty, ale pak jsem udělal chybu já a po mně Pohořelský. Zubří srovnalo a krásnou brankou do šibenice z přímého kopu otočilo stav. Soupeř byl v prvním poločase lepší, ale pak jak prostřídal, tak jsme ve druhém poločase hru srovnali a byli jsme nakonec v koncovce šťastnější. Náš výkon nebyl dobrý, ale využili jsme prostupnosti jejich obrany,“ řekl brankář Valašské Bystřice Josef Maleňák.

 

zdroj: valasskyfotbal.cz

1 komentář: „Přátelák: FC Zubří – Val Bystřice – 3:4 (2:1)

Add yours

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si web nebo blog na WordPress.com

Nahoru ↑

%d blogerům se to líbí: